Samsun Web Tasarım

samsun web tasarım

Yeni teknolojiler ile birlikte internet ortamında bulunmak zorunlu olmuştur. Bu sebeple; kurumsal firmaların, kişilerin ve hizmet verenlerin potansiyel müşterilerine  güven veren web sitelerine ihtiyaçları vardır. Profesyonel firmalardan kurumsal web tasarım hizmeti aldığınızda işletmenizi ve markanızı en iyi şekilde yansıtacak web siteniz tasarlanır. Her sektörde web sitenizin bulunması ekmek su gibi bir ihtiyaç olmuştur. Firmanızın büyüklüğü veya iş kolunuzun fazla olması gerekmeden; boyacıdan, temizlikçiye kadar tüm firmaların olmazsa olmazı bir web sitesinin olmasıdır. Siz de Samsun’da faaliyet göstermekte iseniz web tasarım hizmeti almanız bir ihtiyaçtır. Tüm Türkiye’ye hizmet verdiğimiz için Samsun’daki firmalara web tasarım konusunda profesyonel hizmet veriyoruz.

Firmamız tüm dijital ihtiyaçlarınız için Samsun’daki her sektöre web tasarım ajansı olarak hizmet vermektedir. Hemen bizi arayın; sizi ve firmanızı en iyi şekilde tanıtacak web sitesini tasarlayalım.

Web Tasarım Süreci Nasıl İşler?

Web site tasarım süreci; sizin istediğiniz tasarımın zorluğuna göre 10 gün ila 30 gün arasında sürebilmektedir. Genel olarak aşağıdaki şekilde ilerlemekteyiz.

  1. Bizim ile; telefon, whatsapp ya da form doldurarak iletişime geçiyorsunuz,
  2. Firmanızı ya da verdiğiniz hizmetleri bize anlatıyorsunuz,
  3. Varsa istediğiniz özel tasarımı belirtiyorsunuz (beğendiğiniz bir site varsa onu da belirtebilirsiniz),
  4. Kaliteden ödün vermeden en uygun maliyetler ile size teklifimizi iletiyoruz,
  5. Sizin onayınızı aldıktan sonra web sitenizi tasarlamaya başlıyoruz.
  6. 3 iş günü içerisinde anlaştığımız ücretin 3’te birini firmamızın hesabına yatırmanız gerekmektedir.
  7. Web sitenizi söz verdiğimiz zamanda yayınlıyoruz,
  8. Size sunum yapıp varsa revize isteklerinizi alıp son düzenleme işlemlerini yaparak projeyi tamamlıyoruz.

Samsun web tasarım hizmeti yanında; SEO çalışması ve Google ADS reklam yönetimi hizmetlerini de tek noktadan veriyoruz.

Neden Samsun Web Tasarım Hizmetini Bizden Almalısınız?

İşimizi önemsiyoruz ve size alabileceğiniz en kaliteli hizmeti sunuyoruz. Web tasarım konusunda neredeyse uzman olduğunu iddia eden pek çok kişi ile karşılaşabilirsiniz ve bu kişilerin yaptığı web sitelerinin başta güvenlik olmak üzere pek çok eksiği bulunmaktadır. Çoğunlukla Samsun web tasarım alanında uzman olmayan kişilerin aslında yaptıkları kopyala yapıştırdan ibaret olmaktadır. Bildiklerinden değil de bir kaç temel işlemi öğrenen bu kişiler web tasarım yaptıklarını söyleyerek sizin ve firmanızı ihtiyaç duyduğu web sitesini tam olarak yapamamaktalar. Çünkü her sektörün ihtiyacı farklı olmaktadır ve bu ihtiyaçlar doğrultusunda web sitelerinin tasarlanması gereklidir.

Samsun Web Tasarım Fiyatları

Fiyatlar web site türüne göre değişken olmakla beraber profesyonel Samsun web tasarım hizmetini en uygun fiyatlarla verdiğimizi belirtmek isteriz. Samsun web tasarım fiyatları kurumsal siteler ile e-ticaret siteleri arasında farklı olmaktadır. Firmanızın sunduğu hizmetin ve iş kolunun fazla olması fiyatta etkili olacağı gibi SEO çalışması isteyip istemediğiniz de fiyatta etkili olmaktadır.

Samsun web tasarım hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bizi hızlı arama butonundan arayıp ya da whatsapp butonundan bize yazmanız yeterli olmaktadır. Size bilgi ve fiyat veriyor olacağız. Sizleri de sürekli müşterilerimiz arasında görmek isteriz.

Samsun’a Özel Kampanyalı Web Tasarım

Şimdi yeni gelen müşterilerimize özel Samsun web tasarım hizmetlerimizde kampanya kapsamında uygun fiyatlara kurumsal web siteleri tasarlamaktayız. Sizde hem kaliteli hem uygun fiyatlarda web sitesi sahibi olmak istiyorsanız vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçiniz. Emre Web Tasarım ajansı olarak her zaman müşteri odaklı çalışmaya devam ediyoruz.

Samsun Web Tasarım Yanında Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Firma olarak web tasarım hizmetinin yanında sizi Google’da öne çıkarabilecek diğer hizmetleri de beraber alambilirsiniz. Bunlar;

Sıkça Sorulan Sorular

Google aramalarında web sitemiz görünür mü?

Firmanızın adı ile diğer illerde başka bir firma kurulmamışsa firmanız Google’de adı yazılınca tasarımdan sonraki 10 gün içinde ilk sayfada çıkacaktır.

Verdiğim hizmetler Google’de aratılınca benim web sitem en üstte çıkacak mıdır?

Google’de ilk dört sıra çoğunlukla reklam veren firmaların web siteleri için ayrılmıştır. Biz web tasarım yaparken üst sıralarda çıkmanız için standart SEO çalışması yapmaktayız ve sıralamaya nihayetinde Google karar vermektedir.

Web Site Tasarım için Fatura Veriyor musunuz?

Firmamız tüm yaptığı hizmetler sonucunda fatura kesmektedir. Samsun web tasarım hizmetlerimizin tamamı faturalı olmakla beraber yaptığımız web site tasarımlarına bir yıl ücretsiz teknik detek vermektedir.

Web sitemin en üst sırada ya da ilk sayfada görünmesi için ne yapabilirim?

Bunun için iki yöntem mevcuttur; en garanti yol Google ADS reklamları ile aynı gün ilk sırada çıkabileceğiniz gibi, uzun bir çalışma gerektiren SEO sonunda da ilk sayfada çıkabilirsiniz.

Web sitemiz tasarlandıktan sonra teknik destek veriyor musunuz?

Web siteniz tasarımı bittikten sonra da ortaya çıkan sorunlarda firma olarak 7/24 teknik destek vermekteyiz. Samsun web tasarım ajansı olarak sürekli teknik destek ile hep yanınızda olacağımız sözü vermekteyiz.

Bir yanıt yazın