Kısaca Biz

Teknolojiyi yakından takip eden ve memnuniyeti ön planda tutan harika bir ekibiz.

İşinizi Büyütmeye Hazırsınız

Teknolojinin hayatımızın merkezine koyulmasıyla dijital ortamlarda daha fazla var olmamız gerekmektedir. Bu sebeple gerek kurumsal web sitesi gerekse e-ticaret siteleri, Google ADS Reklamları ve diğer dijital ortamlarda işimizi tanıtmak gerekecektir. Bu sebeple biz dinamik, işini seven ve memnuniyet odaklı bir ekip olarak sunduğunuz hizmetleri veya ürünlerin tanıtımı için gereken tüm her şeyi yapmaktayız.

Balıkesir ve Giresun merkezli başladığımız web tasarım ve dijital reklam hizmetlerimizi tüm Türkiye, Avrupa ve Amerika’ya sunmaya başlamış bulunmaktayız. Gelin beraber el ele vererek çalışalım çok kısa sürede uzun yollar kat edelim.

4 Adımlı Proje Sürecimiz

1.İlk Görüşme

Proje sürecinden beklentilerinizi öğrenip istekleriniz konusunda sizi bilgilendiririz. Proje ne kadar sürede bitecek ve proje adımlarını kararlaştırıyoruz.

Anlaşıp ön ödemeyi aldıktan sonra ikinci adıma geçiyoruz.

2.İsteklerinizin Kesinleşmesi

İsteklerinizin örnekleri varsa onları sunma ve yapım sürecine başlama. Bu süreçte sizi ara ara bilgilendirip projede gerekli olan bilgileri sizden talep ediyoruz (telefon, mail, adres vb.)

3.Projenin Sunulması

Projeyi bitirip size ön inceleme için zaman tanıyoruz. Sonrasında düzeltme isteklerinizi not alıp yapmaya başlıyoruz.

4.Projenin Bitirilmesi

Düzeltme isteklerinizi yapıp kalan ödemeyi de alıyoruz. Sonrasında yine ufak tefek istekleriniz olduğunda müdahale etmek üzere size bilgi veriyoruz.