Samsun Web Tasarım Hizmeti

Samsun Web Tasarım Hizmeti

Firmaların ve kişilerin hizmetlerini daha fazla insan tarafından bilinmesi için internette yerlerini almaları gerekmektedir. Bu durumda bir web siteleri olması önemlidir. Sizi en iyi şekilde anlatacak ve verdiğiniz hizmetleri tanıtacak Samsun web sitesi tasarım hizmeti almak için doğru sayfadasınız. Bizi arayarak işletmeniz hakkında bilgi vermeniz yeterlidir. Anahtar teslim profesyonel web site tasarımınız hazırlanmaktadır. Web sitenizin yanında logo tasarım hizmeti, Google ADS reklam hizmeti ve dijital konularda alabileceğiniz tüm hizmetleri tek noktadan veriyoruz.

Web Site Tasarım Fiyatları

Fiyatlar değişken olmakla beraber profesyonel bir hizmet almak için size uygun fiyatlarla hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Web site tasarım fiyatları kurumsal siteler ile e-ticaret siteleri arasında farklı olmaktadır. Firmanızın büyüklüğü ve iş kolunun fazla olması fiyatı artıracağı gibi SEO çalışması isteyip istemediğiniz de fiyatta etkili olmaktadır.

Tasarım Aşamaları Nasıl Olmaktadır?

Bizi aradıktan sonra size bilgi ve fiyat veriyoruz. Anlaştıktan sonra anlaştığımız fiyatın üçte birini ön ödeme olarak alıp öncelikle alan adınızı belirleyip tescil ettiriyoruz. Alan adından sonra beğendiğiniz ya da örnek gösterdiğiniz web siteleri varsa onlara benzer siteler yapıyoruz ya da size özel tasarım fikirlerimizle web tasarım hizmetini tamamlayıp size gönderiyoruz. Sonrasında ek istekleriniz varsa ya da düzeltilmesini istediğiniz konular olursa onları da yapıp işlemleri bitiriyoruz. Kalan ödemeyi de o zaman alıyoruz.

Samsun web tasarım hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bizi hızlı arama butonundan arayıp ya da whatsapp butonundan bize yazmanız yeterli olmaktadır. Size bilgi ve fiyat veriyor olacağız. Sizleri de memnun müşterilerimiz arasında görmek isteriz. Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.